Zapasy opcji

Zaloguj się Powiązane artykuły. W dalszym ciągu będą obowiązywać standardowe lokalne opłaty FBA. Uwaga: Zapasy mogą tymczasowo przebywać w nieuprawnionych krajach w ramach przygotowań do przeładunku do właściwego miejsca. Usunięcie wyboru opcji przypisania do centrum logistycznego i zmiany w kwalifikacji Możesz wyłączyć opcję przypisania do centrum logistycznego w danym kraju, zmieniając ustawienia FBA w Seller Central, z zastrzeżeniem następujących ograniczeń. Ponadto wyłączenie opcji przypisania do centrum logistycznego dla kraju, w którym opcja ta jest włączona dla Twoich zapasów, jest niedostępna w okresie od 1 października do 31 grudnia każdego roku ograniczenie to pozwala nam zachować stabilność sieci logistycznej, dzięki czemu możemy sprostać wzrostowi popytu podczas szczytu sezonu.

Zmieniamy to, jak długo w ofercie może być aktywna opcja Brak zapasów.

Jakie sa opcje akcji i jak dzialaja IQ Wariant Binarny Indonezja

Opcja Brak zapasów pozwala ukryć w wynikach wyszukiwania oferty Ważne do odwołania, jeśli ilość przedmiotów spadnie do zera. Gdy zwiększysz ilość dostępnych przedmiotów, oferta pojawi się ponownie w wynikach wyszukiwania.

Komputerowy system handlu HK Company Limited Czy masz gwarantowane zyski w kupowaniu bitkoiny

Do tej pory automatycznie kończyliśmy oferty, w których ilość przedmiotów wynosiła 0 przez 90 kolejnych dni. Aby pomóc Zapasy opcji dłużej utrzymać historię sprzedaży, teraz oferty z zerową ilością przedmiotów włączoną opcją Brak zapasów będą aktywne przez kolejnych dni, zanim zostaną automatycznie zakończone.

Może Ci przysługiwać zwrot opłaty za wystawienie.

Belajar Trade Option Buddy Suharja Opcje udostepniania kalendarz wygasniecia

Uwaga: Jeśli w Twoich ofertach jest zerowa ilość przedmiotów przez dłuższy czas, po uzupełnieniu zapasów rozważ skorzystanie z innych narzędzi i funkcji eBay, aby ponownie rozruszać sprzedać. Zależnie od serwisu, w którym sprzedajesz, możesz dodać do ofert zalecane parametry, skorzystać z funkcji wysłania oferty kupującym Preisvorschlag an Käufer, Offers to buyers lub negocjacji ceny Preisvorschlag, Best Offerzniżek ilościowych Multi-Rabatt, Multi-buy albo reklam Anzeigen, Promoted Listings.