Opcjonalne hale.

Hala do regałów paletowych OHRA — zalety Niedrogie możliwości magazynowania w porównaniu z konwencjonalną budową hali Oszczędność dzięki świadczeniom w miejscu montażu w zakresie osłon dachu i ściany Ustalenie profilu, rysunek i plany montażowe są świadczeniami wliczonymi Doradztwo, projektowanie, wykonanie i montaż przez jedną firmę Duży asortyment akcesoriów zapewniający możliwości indywidualnego konstruowania Akcesoria do hal regałowych Na życzenie możemy zaoferować wiele akcesoriów do hal regałowych z regałami OHRA. Mają one duże nośności i są bardzo elastyczne. Hale na bale — są także specjalnym rodzajem hal wykorzystywanym w rolnictwie. Agregat można montować w hangarze lub na zewnątrz. Mogą być one wykonane jako obiekty bez trwałego powiązania z gruntem, z pominięciem procedur  pozwolenia na budowę. Wyposażony jest w 15'' ekran dotykowy, przy pomocy którego można programować pracę nagrzewnic i promienników.

Transakcje opcji wirtualnego udzialu w handlu

Agregaty posiadają wyciszoną obudowę kontenerową, która wyposażona jest w zbiornik paliwa zapewniający 24 h pracę. Automatyczne podgrzewanie bloku silnika i ładowanie akumulatora.

Agregaty posiadają wyciszoną obudowę kontenerową, która wyposażona jest w zbiornik paliwa zapewniający 24 h pracę. Automatyczne podgrzewanie bloku silnika i ładowanie akumulatora. Uruchomienie agregatu może być dokonywane w sposób ręczny, zdalny lub automatyczny. Agregat można montować w hangarze lub na zewnątrz. Występują w wersji cichobieżnej i mogą być wyposażone w regulację obrotów.

Uruchomienie agregatu może być dokonywane w sposób ręczny, zdalny lub automatyczny. Agregat można montować w hangarze lub na zewnątrz.

Przemyslowy zawor pompy i targi systemowe

Występują w wersji cichobieżnej i mogą być wyposażone Opcjonalne hale. regulację obrotów.

i strategia handlowa

Klimatyzatory posiadają możliwość ogrzewania i osuszania powietrza i wyposażone są w moduł pełnego programowania trybu pracy. Promienniki elektryczne o zakresie mocy od 2kW do 20kW pojedynczego urządzenia, wyposażone w emitery krótkofalowe dużej trwałości.

Mogą być stosowane również promienniki gazowe rurowe w zakresie mocy od 12kW do 40 kW pojedynczego urządzenia. Nagrzewnice wielopaliwowe z podgrzewaniem systemu zasilania olejem oraz wyposażone w zamknięty obieg powietrza który poprawia sprawność całego systemu ogrzewania.

BEST HAIR STRAIGHTENER (2020) 🥇 Top 10 Picks

Nagrzewnice mogą być wykorzystywane również w okresie letnim, jako wentylacja. Wyposażony jest w 15'' ekran dotykowy, przy pomocy którego można programować pracę nagrzewnic i promienników. Sterowanie posiada liczne funkcje obsługiwane w bardzo łatwy sposób.

Skontaktuj się z nami!

Wszystkie kontrolowane urządzenia posiadają liczniki zużycia energii.